LTC Panorama Teplice
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Patrik Hovorka slavil double (23.7.2018)

Ve dnech 14. - 16. 7. 2018 se na dvorcích LTK Teplice konal dorostenecký tenisový turnaj. Turnaje se zúčastnilo 14 chlapců. Nejlépe si vedl Patrik Hovorka z našeho klubu. Jako 3. nasazený hráč si v 1. kole poradil hladce ve dvou setech s Bořkem Dohalským (SK Aritma Praha) a ve čtvrtfinále s domácím Valouškem po setech 6:0 a 6:1. Druhý den se v semifinále střetl s 1. nasazeným Králem (TK Dobřichovice) a zvítězil hladce 6:3 a 6:1. Pořádná bitva se odehrála ve finále, kde Hovorka nastoupil proti domácímu Siglovi a po setech 5:7, 7:6 a 10:3 slavil vítězství, když ve 2. setu odvrátil 2 mečboly a nesmírnou bojovností zápas otočil. Ve čtyřhře se prosadil pár Hovorka/Valoušek, který v nervy drásajícím a dramatickém finále porazil domácí hráče Sigla s Krausem 7:6, 6:7 a 10:8.
Patrikovi gratulujeme a přejeme další úspěchy.
Přehled soustředění a kempů 2018:

24.-29.6.2018 - tenisové soustředění Jiřetín pod Jedlovou (Petr Archmann)

9.-13.7.2018 - tenisový kemp na Panoramě (Klára Archmannová)

21.-27.7.2018 - tenisové soustředění Bedřichov (Jiří Hovorka)

26.-30.8.2018 -
tenisové soustředění Jiřetín pod Jedlovou (Klára Archmannová, Petr Archmann)

27.-31.7.2018 - tenisový kemp na Panoramě (Jiří Hovorka)
Sára Mlenská se kvalifikovala na republiku (21.5.2018)

Sára Mlenská se v krajském přeboru ml. žákyň v Liberci kvalifikovala ma MČR, které se v červnu uskuteční v Mostě. V singlu obsadila 3. místo, v deblu 1. místo. Tímto Sáře blahopřejeme, přejeme mnoho úspěchů na MČR a děkujeme za reprezentaci našeho klubu.
Valná hromada 2018 (16.5.2018)

V pondělí 14.5. se konala řádná volební valná hromada (VH) v hotelu Panorama, které se zúčastnilo celkem 44 členů ze 74 oprávněných členů. VH byla díky nadpoloviční účasti oprávněných členů usnášení schopná. Byly schváleny nové Stanovy, které budou vyvěšeny na klubové nástěnce a v rubrice "Stanovy" a zaregistrovány u krajského soudu.
Byl zvolen nový 7 členný Výkonný výbor (VV) ve složení: Jaromír Janout, Luděk Mertlík, Štěpán Zelený, Antonín Müller, Jaroslav Konvalina, Jaroslav Bříza a Zbyněk Červenka.
Byla zvolena nová Kontrolní komise (KK) na 5-ti leté funkční období v tomto složení: Jiří Přibyl, Václav Hladík a Ludmila Konvalinová.
Upozornění na nezaplacené čl. příspěvky (7.5.2018)

Dovolujeme si upozornit, že převážná většina členů dosud nezaplatila čl. příspěvky na letošní rok. Termín pro zaplacení vypršel 30.4. Pokud nebude čl. příspěvek zaplacen co nejdříve, může se stát, že členovi nebude dovoleno hrát na kurtech.
Dokončení rekonstrukce levého části vstupu do areálu (13.4.2018)

V 15. týdnu byla dokončena rekonstrukce levé části vstupu do areálu. Stromy byly nahrazeny zelení.
Zahájení prací na přípravě kurtů (6.4.2018)

V tomto týdnu byly zahájeny práce na jarní přípravě kurtů.
Schválený návrh na změnu Stanov (6.4.2018)

Vážení členové LTCP, Výkonný výbor (VV) schválil návrh na změnu Stanov, který je v Rubrice "Stanovy" a také vyvěšen na klubové nástěnce k prostudování, a který by měl být ze strany členů připomínkován na Valné hromadě konané dne 14.5. U návrhu je vyvěšen i Zápis z VV, na kterém byl tento návrh schválen. VV děkuje členům za prostudování návrhu a případné připomínky.
Žaluzie do klubovny (3.4.2018)

Výkonný výbor rozhodl o instalaci žaluzií do oken a dveří klubovny, instalace proběhne v jarních měsících.
Patrik Hovorka 2x na stupních vítězů (27.3.2018)

O víkendu 17.-19. března 2018 se na Letné konal dorostenecký turnaj kategorie C. Patrik Hovorka postoupil až do finále, kde podlehl domácímu hráči Siglovi po vyrovnaném boji 5:7 a 3:6.
V deblu nastoupil po jeho boku Filip Bažant z LTK Teplice a ve finále si poradili s 2. nasazeným párem Bartes-Valoušek po setech 7:5,6:3 a mohli se radovat z celkového prvenství.

Ve dnech 24.-26. března 2018 se Patrik Hovorka zúčastnil dorosteneckého turnaje kategorie C v Praze na dvorcích TJ Spoje Praha. Patrik neponechal nic náhodě a po téměř bezchybných výkonech postoupil až do semifinále. Střetl se v něm s 1. nasazeným Kazdou a podlehl těsně 4:6 a 6:7, když o vítězi rozhodlo pár míčů a větší zkušenosti soupeře.
V deblu se spoluhráčem Buškem (TJ Sokol Vysočany) byli nasazeni jako pár č. 3. Ve finále měli proti sobě 1. nasazený pár Matějka-Pařízek. Finále mělo výbornou kvalitu a pár Hovorka-Bušek se po setech 6:3,2:6 a 10:4 radoval z vítězství v celém turnaji.

Patrikovi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho klubu.
Koleňová Claudie vyhrála turnaj v Praze (22.3.2018)

Naše hráčka Claudie Koleňová vyhrála "C" turnaj v Praze na Cibulce, když ve finále porazila 1. nasazenou 15 bodovou Terezu Šůsovou. Ve čtyřhře spolu s 2. nasazenou Terezou Holubovou porazily ve finále pár Šůsová-Lhotáková. K oběma vítězstvím Claudii blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.
Pozvání na snášení přetlakové haly (21.3.2018)

Vážení (ne)členové klubu, zveme Vás na snášení přetlakové haly, které se uskuteční v neděli 22.4. od 8:00. Zájemci se mohou napsat do seznamu vyvěšeného na nástěnce klubu. Občerstvení bude jako vždy zajištěno. Předem Vám děkujeme za Vaši účast a pomoc.
Pokácení zbytku stromů u kurtu 4 a 5 (13.2.2018)

Dne 12.2. došlo k pokácení zbytku stromů u kurtu č. 4 a 5. Důvodem bylo zasahování větví nad kurt, spad jehličí na kurt a poškození zíďky kurtu. VV rozhodne, jak bude s nově vytvořeným místem naloženo (zeleň, tráva, dlažba atd.).
Halové Mistrovství ČR 2018 mladších žáků (8.2.2018)

Ve dnech 3.-6.2.2018 se uskutečnilo Halové MČR mladších žáků, kterého se zúčastnila naše hráčka Sára Mlenská. V singlu se dostala do 2. kola, kde podlehla finalistce Starečkové, v deblu bohužel vypadla již v 1. kole. I přes tyto výsledky jí blahopřejeme k účasti na turnaji, děkujeme jí za reprezentaci našeho klubu a přejeme jí úspěchy i v letošním roce.
Výsledky zimního oblastního přeboru (15.1.2018)

Ve dnech 6.-8.1. se v Liberci v kategorii mladšího žactva uskutečnil halový oblastní přebor, ve kterém se na výborném třetím místě ve dvouhře umístil Jan Kesl, ve čtyřhře spolu s Danem Novákem obsadili 2. místo.
Sára Mlenská obsadila ve dvouhře výborné třetí místo a ve čtyřhře obsadila vynikající 1. místo, kterým se nominovala na celorepublikové halové mistrovství ČR.

Kategorie starších žáků proběhne 27.-29.1., kategorie dorostu 10.-12.2.