Nástěnka

Úspěšné krajské přebory dorostu

Ve dnech 20.-22. května se na dvorcích TK Ústí n/Labem odehrály oblastní přebory chlapců a dívek.

Mezi dívkami nás reprezentovala Kateřina Keslová. Ve dvouhře Kačka vyhrála 1. kolo, ale ve druhém již podlehla pozdější semifinalistce Parkanové z Kadaně. Chuť si spravila hlavně ve čtyřhře. Po boku Kateřiny Foldové z LTK TEPLICE o.s. vyhrály holky první zápas nad párem Molnárová /Pabišková těsným výsledkem až v supertiebreaku. Poté následoval zápas proti 1. nasazeným Mošková/Hůlová, kde holkám pomohla skreč za stavu 4:3. Semifinálové utkání zvládly Kačky vyhrát opět až v supertiebreaku a mohly se radovat z finále, kde nestačily na kvalitní pár Veselá/Matoušková z Mostu. Děvčata se tak umístila na 2. místě v severočeském kraji.

V kategorii chlapců nás reprezentoval Jan Kesl, který se po výhrách nad Koškem a Hanzlem dostal do semifinále, kde nestačil poměrem 4:6 4:6 na domácího Filipa Dvořáka a tím pádem mu těsně unikla šance zahrát si na „Pardubické juniorce“. Honza ve čtyřhře po boku Alexandra Sršně z Frýdlantu celý turnaj vyhrál, když chlapci ve finále porazili liberecký tým Derenin/Čepelík výsledkem 7:6 a 6:3. Oběma moc gratulujeme a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Aktuality

Šalatová v Praze na Hamru

O víkendu 16.-17.12. se v Praze na Hamru uskutečnil tenisový turnaj v babytenisu. V konkurenci 31 hráčů a hráček výborně reprezentovala náš klub Viktorka Šalatová. Ze skupiny postoupila

Číst více »