Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Výkonný výbor zve všechny své dospělé členy na řádnou valnou hromadu, která se bude konat v pondělí 6. května od 17:30 v klubovně. Všichni členové jsou srdečně zváni.

Členské příspěvky 2024

Výkonný výbor na svém březnovém jednání ponechal členské příspěvky pro letošní rok ve stejné výši jako loni. Věříme, že ponecháním stejné výše příspěvků přispějeme k zachování členské základny, nebo ji naopak rozšíříme. Přehled příspěvků je v rubrice „Členství a ceník / Ceník 2024“.

Demontáž nafukovací haly

Na neděli 21.4. je naplánovaná demontáž nafukovací haly. Žádáme členy a rodiče, aby přišli pomoci. Zájemci se mohou hlásit u správce p. Knedlíka. Děkujeme všem zúčastněným za pomoc.

Plánovaná instalace pergoly

V březnu by mělo dojít k instalaci pergoly na terasu před klubovnu, která by měla v letním období zpříjemnit návštěvníkům pobyt na terase. Dodávka a instalace pergoly bude v režii provozovatele občerstvení Martina Schustera. Věříme, že pergola splní svůj účel. Výkonný výbor tímto děkuje Martinu Schusterovi, že zvelebuje interiér klubovny a přispívá tímto ke zvýšení návštěvnosti klubu.

Vypořádání dotací 2023

Vyúčtování neinvestičních dotací za rok 2023 byla v řádném termínu odevzdána. Děkujeme všem poskytovatelům dotací.

Přehled rezervací hal - zima 2024

Pokud Vás zajímá obsazenost hal a volné hodiny, klikněte na odkaz níže a zobrazí se plán hal na letošní zimní sezonu. Rezervace kurtů je možná osobně nebo na telefonu 736 601 420.

Vedení klubu přeje všem svým členům, sponzorům a příznivcům všechno nejlepší do nového roku 2024 a děkuje za přízeň v roce 2023.

Ceník hal pro období leden až duben 2024

Osvětlení v nafukovací hale

Omlouváme se všem hráčům v nafukovací hale za zhoršenou viditelnost z důvodu výpadku zářivek. Nyní jsou již poškozená světla vyměněna.

Výměna plotu kolem kurtu č. 1 a 2

V průběhu listopadu bude zahájena kompletní výměně oplocení kolem kurtu č. 1 a 2. Akce bude hrazena z teplické dotace na provoz a údržbu.

Výměna okapu a svodů pevné haly

Během října proběhla výměna okapu a svodů pevné haly na straně vchodu do haly. Akce je financována z teplické dotace na provoz a údržbu.

Zahájení provozu hal

Provoz obou hal byl zahájen v pondělí 2.10. Rezervaci kurtů je možné provést u p. správce J. Knedlíka. Ceník do konce roku je stejný jako loni, předplatné je potřeba zaplatit do 15.10. Detailnější informace jsou v rubrice Členství a ceník.

Poděkování za stavění haly

Výkonný výbor děkuje všem, kteří se zúčastnili stavění haly.

Kurty a haly

Telefonická rezervace

Pro rezervaci kurtu nás kontaktujte na telefonním čísle správce areálu

+420 736 601 420