Tenisový sport pro všechny

Klub v současnosti

Náš klub nabízí 9 antukových kurtů a v zimním období 4 kryté kurty ve 2 halách. Samozřejmostí je klubovna s občerstvením.

Zaměřujeme se jak na rekreační, tak i na závodní tenis ve všech věkových kategoriích od nejnižší 3. divize až po 1. divizi v severočeském regionu. Pořádáme celostátní turnaje pro závodní hráče od kategorie minitenis po dorost. Pořádáme kurzy tenisu pro děti a dospělé ve všech věkových kategoriích s možností individuálního nebo skupinového tréninku. Výuku vedou naši zkušení trenéři I.,II.a III.třídy, kteří Vám vše trpělivě a rádi vysvětlí a předvedou. Je možno použít i videoanalýzy.

Týmová spolupráce 85%
Klubový duch 100%

Klubová rodina

Bohatá členská základna

V současnosti máme cca 130 členů (dětí a dospělých). Mezi naše nejúspěšnější hráče v severočeském regionu patří: Michael Jakeš, Matyáš Komínek a Ondra Ryč (ml. žáci), Emma Archmannová (ml. žákyně), Nicol Kovar a Kateřina Keslová (st. žákyně), Jan Kesl a Daniel Novák (dorostenci), Patrik Hovorka (dospělí).

Klub se svojí historií

Teplický tenisový klub Panorama byl založen skupinou tenisových nadšenců a hráčů shromážděných kolem JUDr. Jaroslava Kurze v roce 1951.V krátké době přišly i sportovní úspěchy, vždyť v řadách klubu působili takoví hráči jako JUDr. Kurz, Luba Tikal, Ing.Tary, Marie Mezerová atd. Dlouholetou osobností klubu byl i Jindřich Zemánek, který v 70. letech minulého století působil v roli trenéra a správce areálu, na jehož počet se pravidelně pořádá celostátní turnaj mladších žáků, jehož zahajování se zúčastňuje jeho dcera, paní Nováková.
Postupem doby se areál rozrůstal o další dvorce směrem od Trnovan k Proseticím až do současného dlouhodobého počtu dvorců. V roce 1977 byla dokončena terasa a ochozy, připraveny dvorce č. 8 a 9 a zahájena stavba pevné haly.

V letech 1973 a 1975 se hrála na Panoramě nejvyšší soutěž (extraliga) a to prakticky pouze s vlastními odchovanci teplického regionu.

1951

Přidejte se k nám

Staňte se i Vy naším členem

Pokud máte zájem se stát naším členem, stačí vyplnit přihlášku a odevzdat ji trenérovi, správci areálu nebo ji poslat na náš klubový e-mail. Rádi Vás mezi námi přivítáme. Více o členství se dozvíte zde.

Kurty a haly

Telefonická rezervace

Pro rezervaci kurtu nás kontaktujte na telefonním čísle správce areálu