LOGO 2.jpg
LTC Panorama Teplice
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Snahou výkonného výboru je zajistit dostatečný přísun peněz pro provoz a údržbu klubu, pro jeho rozvoj a pro finanční podporu dětí a mládeže. K tomuto cíly jsou využívány finanční prostředky z členských příspěvků, pronájmu dvorců a v neposlední řadě neinvestiční dotační tituly od státu, kraje, měst a obcí.
Mezi finančně majoritními poskytovateli neinvestičních dotací je MŠMT a město Teplice. Obecně administrativně náročné dotace a jejich následné nezbytné vyúčtování je nedílnou součástí celého procesu získání dotací.
Výkonný výbor by rád přilákal i sponzory, kteří by vylepšili hospodaření klubu a tím dali finanční základ pro postupnou opravu a modernizaci areálu.
Klub děkuje všem poskytovatelům dotací umožňující podporu a rozvoj dětí a mládeže, kterými jsou: město Teplice, Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, Český tenisový svaz, Ústecký kraj, město Košťany, město Duchcov a obec Proboštov.
Logo MŠMT.jpg
podporil_UK_logo_svisle_ZELENE_CMYK.jpg
Klub z obdržených dotací hradí našim dětem po rozhodnutí výkonného výboru v plné či částečné výši po obdržení řádných účtenek následující:

1. povinné lékařské prohlídky - v plné výši
2. soustředění - v částečné výši (v závislosti na obdržené dotaci)
3. startovné na turnajích - v částečné či plné výši
4. obědy při domácích mistrovských utkáních, příměstských kempech a klubem organizovaným hromadným tréninku - v plné výši
5. poskytuje slevu 100 Kč/hod. na pronájem kurtu v hale
6. sportovní vybavení - ve výši dle rozhodnutí výkonného výboru (v závislosti na obdržené dotaci)

Jak často navštěvujete stránky našeho klubu?

20161028_085213.jpg
20170331_174640.jpg
20210808_165455.jpg
podporil_UK_logo_svisle_ZELENE_CMYK.jpg
Výstřižek.PNG
Logo Skupiny ČEZ.png
head_logo_black-1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one