LOGO 2.jpg
LTC Panorama Teplice
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Republikové mistrovství družstev v minitenise (5.10.2016)

Dne 28.9.2016 naši reprezentanti v minitenisu na kurtech TK Sparty Praha bojovali o mistrovský republikový titul. Družstvo bylo ve složení Tomáš Eversfield, Ladislav Hamsa, Nh. Vuthien Nguyen, Jakub Konvička a Michael Jakeš. V konkurenci 8 družstev nakonec skončili na 6. místěGratulujeme všem hráčům a trenérům za skvělou reprezentaci našeho klubu.
Fotky jsou v sekci Fotogalerie.
Patrik s Adélou výborně (21.8.2016)

Ve dnech 17. - 19.8.2016 se na dvorcích LTC Panorama Teplice konal celostátní turnaj staršího žactva kategorie „C“.
Mezi 15 děvčaty si výborně vedla naše budoucí nová akvizice Sára Mlenská, startující za TK Ústí n/Labem. Jako nejmladší hráčka prošla Sára až do semifinále, kde podlehla pozdější vítězce Hranáčové (severočeská tenisová) 5:7 a 2:6. Ve čtyřhře se po boku Charvátové (Litvínov), probojovala děvčata až do semifinále, kde po boji prohrála v supertiebreaku se párem Černíková (Bílina), Nguyenová (Litvínov). Ještě lépe si vedla domácí hráčka Adéla Branišová. Jako první nasazená si postupně poradila s Černíkovou, v semifinále porazila hladce Žákovou (Děčín). Ve finále to dlouho vypadalo, že Adéla zvítězí, když první set rozhodla po boji pro sebe. Za stavu 2:2 ve druhém setu prohrála dlouhý gem, karta se obrátila, Adéla se s tím až do konce utkání nedokázala v hlavě srovnat a podlehla dobře hrající Hranáčové 1:2 na sety. Ve čtyřhře společně s Hranáčovou prošly turnajem bez zaváhání a celý turnaj vyhrály.

V konkurenci 15 chlapců si nejlépe vedl druhý nasazený Patrik Hovorka z našeho klubu. Postupně porazil Macháčka (Duchcov), ve druhém kole oddílového kolegu Sroku a v semifinále po boji Zapského (severočeská tenisová) 7:6 a 7:5. Ve finále narazil na prvního nasazeného Šmalcla (Spoje Praha) a zvítězil 6:1 a 6:4. Ve čtyřhře s Křížkem (Březno u Loun – hrál za nás ve st. žácích i v dorostu) nejdříve porazili domácí Appela se Srokou, v semifinále vybojovali vítězství 6.3 a 7:6 nad nebezpečným párem Miler (Všebořice) a Krischke (Radošovice). Ve finále proti prvním nasazeným Šmalcl, Zapský chlapci hladce vyhráli první set 6:2, ale ve druhém setu tahali za kratší konec a podlehli 4:6. V supertiebreaku brzy hoši prohrávali 0:4, poté ještě odvrátili za stavu 7:9 dva mečboly, aby se pak mohli radovat z celkového vítězství 11:9 a Patrik mohl slavit zlatý double. Gratulujeme a ceníme si příkladné reprezentace na domácí půdě.

 
Úspěchy našich tenistů (19.8.2016)

Letošní mistrovská sezóna družstev 2016 je u konce a turnaje jednotlivců jsou v plném proudu. V krátkém ohledu za mistrovskou sezónou, zdůrazněme vítězné tažení našich starších žáků zpět mezi krajsou elitu 1. divize severočeského svazu. Dalším skvělým výsledkem se prezentovali naši minitenisté, kteří po vítězství v okresním i krajském přeboru, postoupili na mistrovství republiky, které se bude hrát v průběhu měsíce září.

Letošní okresní přebor Teplic jednotlivců v kategorii mladší žactvo, který se odehrál na dvorcích LTK Teplice, skvěle reprezentovali naši hráči Klára Kosinová a Daniel Novák. Klára po postupu ve dvouhře do finále, porazila domácí hráčku LTK Trousilovou, a to v poměru 6:2 a 6:1 a slavila tak titul okresního přeborníka. Daniel postoupil do finále jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Ve finále dvouhry vyhrál nad hráčem TK Dubí Varteckým hladce 6:0 a 6:0, ve čtyřhře s dalším naším hráčem Matyášem Kopřivou slavil vítězné double okresního přeborníka.

Další skvělá reprezentace a blahopřání patří našemu hráči v kategorii babytenis, jmenovitě Filipovi Dvořákovi. Filip se již v průběhu zimní sezóny prezentoval několika turnajovými vítězstvími a v letní sezóně navázal na „nastavený standard“ a slavil další úspěchy. Louny, Kadaň, Klášterec nad Ohří, tam všude zanechal Filip vítěznou turnajovou stopu.

Po tenisovém soustředění ve Starých Splavech a Jiřetíně pod Jedlovou formu na turnaje výborně naladili a načasovali Adéla Branišová, Patrik Hovorka, Daniel Novák a Sára Mlenská. Prvně jmenovaná ve dnech 23. - 26. 7. 2016 v Roudné na turnaji kategorie „B“ došla až do finále, kde podlehla 3. nasazené Bartůňkové (1. ČLTK Praha) ve dvou setech. Adéla si spravila chuť ve čtyřhře. S deblovou partnerkou Šilhavou (LTK Teplice), když ve finále děvčata porazila pár Bejlek (Prostějov), Paterová (Sparta Praha) v supertiebreaku 10:4.

Patrik Hovorka startoval ve dnech 23. – 25. 7. 2016 na turnaji staršího žactva kategorie „C“ v Teplicích na dvorcích LTK. Jako první nasazený zdolal v semifinále ve dvou setech domácího Valouška a ve finále nedal šanci svému deblovému kolegovi Buškovi (Libochovice) a zvítězil hladce ve dvou setech. Ve čtyřhře Bušek s Hovorkou zvítězili ve finále nad párem Novák (Liberec), Šlambor (Děčín) po velkém boji 10:7 v supertiebreaku.

Daniel Novák startoval 10. – 12. 7 2016 na turnaji mladšího žactva kategorie „C“  na dvorcích LTK Teplice. V semifinále zvítězil proti našemu hráči Hudcovi v poměru 6:1 a 6:1 a ve finále proti dalšímu našemu hráči Keslovi po velkém a dramatickém boji 7:6, 6:7 a 7:5.

Na stejném turnaji, ale v kategorii mladších žaček, dosáhla skvělých výsledků hráčka Sára Mlenská. Hráčka zatím stále TK Ustí nad Labem, která bude ale naší novou akvizicí, porazila v semifinále hráčku Kriškovou (Sokolov) 6:1 a 6:0 a ve finále domácí hráčku Trousilovou 6:1 a 6:1. Mlenská společně s Kosinovou slavila vítězné tažení i ve čtyřhře, kde jim nebyl žádný soupeř větší překážkou.

Děkujeme všem našim hráčům za skvělé výsledky a vzornou reprezentaci našeho klubu LTC Panorama. Přejeme hezké prožití druhé poloviny prázdnin.

 
Patrik Hovorka a Adéla Branišová si nadále drží dobrou formu

Ve dnech 1. – 5. 8. 2016 se v Praze na dvorcích 1. ČLTK konal celostátní turnaj mladších žákyň kategorie „A“.
Mezi 40 děvčaty startovala i naše hráčka Adéla Branišová. V prvním kole Adéla porazila domácí Hažmukovou  6:4, 6:4. V dalším kole se Adéla střetla s Křepinskou z Trutnova. Po prvním prohraném setu 4:6 Adéla nesložila zbraně a otočila zápas, když další dva sety vyhrála shodně 6:3. V osmifinále již nestačila na 5. Nasazenou Jelínkovou z domácího klubu a podlehla 1:6 a 4:6. Ve čtyřhře s Hranáčovou (severočeská tenisová) děvčata podlehla páru Paterová (), Tomajková ve dvou setech hned v prvním kole.

Ve dnech 30. 7. - 2. 8. 2016 se na dvorcích SK Hamr konal celostátní turnaj starších žáků kategorie „B“.
Turnaje se zúčastnil i hráč našeho klubu Patrik Hovorka. V konkurenci 36 chlapců Patrik nejprve porazil Klíra (1. ČLTK Praha, 15. hráč na celostátním žebříčku v ml. žácích) po setech 6:7, 6:2 a 6:0. Po tomto vynikajícím výsledku narazil na Vejšického (Sokol Vysočany, 2. hráč na celostátním žebříčku v ml. žácích), kterému podlehl v osmifinále po boji 6:2, 3:6 a 2:6. Ve druhém setu o výsledku rozhodlo pár míčů, které Patrik bohužel neuhrál. Chuť si Patrik spravil po boku Jakuba Nováka (LTK Liberec), když chlapci po vítězství nad párem Neumann, Vrba ve dvou setech postoupili do čtvrtfinále, kde po boji porazili 3. nasazený pár Praus (Hradec Králové), Horálek (Žamberk) 6:4, 7:5. V semifinále již Hovorka s Novákem nestačili na pozdější vítěze Postupu (Ostrava) s Válkem (Třebíč) a obsadili krásné 3. místo. 

Gratulujeme oběma a držíme palce v dalších turnajích.

 

Úspěšné zakončení halové sezóny

Na konci zimní, halové sezóny, zůročil hráč LTC PANORAMA TEPLICE L. Holán (1998) svou zlepšenou tenisovou formu, když nejdříve na turnaji dospělých v Duchcově došel ve čtyřhře do finále, když se svým spoluhráčem Halířem (TK Duchcov) porazili v semifinále po velkém boji první nasazený pár Tocik a Hereit (oba TCG Karlovy Vary ) a pouze ve finále nestačili na pár Slezák (TK Louny) a Hošek (TK Chomutov).

Ještě většího úspěchu dosáhl L. Holán o týden později, když na dvorcích Tempo Praha vyhrál v kategorii dorost celý turnaj ve dvouhře i ve čtyřhře.

Velkou bojovnost prokázal třemi těžkými zápasy, vždy ve třech sadách. Nejprve vyhrál nad svými soupeři první dvě kola poměrně snadně, ale pak ho prověřil ve čtvrtfinále hráč Janeček (LTC Kolín), v semifinále Jeníček (1.ČLTK Praha) a ve finále Čech (LTK Teplice). S hráčem Čechem vyhráli i čtyřhru, když ve finále porazili pár Keblůšek (SK Hamr) a Kováč (LTC Modřany 2005).

Přejeme i nadále takové skvělé úspěchy a setrvání tenisové formy do nadcházející letní sezóny 2016.

Archmann Petr, hlavní trenér LTC Panorama Teplice.

Suchá vyhrála zimní masters v babytenise

Dne 13. března 2016 se v Praze na dvorcích 1.ČLTK Praha konal závěrečný turnaj série I.ČLTK Praha Cup by Tecnifibre, určený pouze pro 16 nejlepších hráčů a hráček z celé republiky, kteří se na těchto čtyřech turnajích umístili nejlépe a měli právo startovat na Masters 2016. Naše odchovankyně Amy Suchá (v současné době hrající za TK Sparta Praha) ukázala po celý rok nejvyrovnanější výkony, nasbírala nejvíce bodů ze všech děvčat a stala se celkovou vítězkou Masters 2016. O velikonočních svátcích se stejný turnaj pod názvem Sparta Babytenis Tour 2016, určený pouze pro 10 nejlepších, hraje na dvorcích TK Sparta Praha. Amy je v této sérii na průběžném 4. místě a bude usilovat o celkové prvenství i zde. Amy moc gratulujeme a držíme palce na Masters na Spartě.

Tereza Jungwirthová dvakrát druhá

Na turnaji v Klášterci nad Ohří startovala Tereza Jungwirthová na turnaji dorostenek a obsadila ve dvouhře i ve čtyřhře shodně 2.místo. Ve dvouhře se po vítězství nad Gaertnerovou 6.0,6:0 a poté nad Nestlerovou 6:2, 6:3 dostala Tereza do finále. Proti ní nastoupila 1.nasazená Nováková z domácího klubu a Tereza odešla poražena ve dvou setech. Ve čtyřhře se společně s Novákovou děvčata probojovala až do finále, kde podlehla páru Žigová, Kubicová 4:6, 6:0 a 5:10. Do dalších turnajů přejeme ať forma vydrží.

Adéla Branišová úspěšná na turnaji starších žákyň

Na turnaji starších žákyň v Dalovicích reprezentovala výborně náš klub Adéla Branišová. V konkurenci 14 děvčat nejdříve v 1.kole porazila Vítů, ve 2.kole Dolanskou a v semifinále nedala šanci 2.nasazené Denkové. V cestě do finále Adéla ztratila pouze 5 her. V zápase o vítězství v turnaji nastoupila proti 1.nasazené Horské a podleha jí nejtěsnějším možným rozdílem po setech 5:7, 6:4 a 9:11. Ve čtyřhře po boku Hertlové Adéla celý turnaj vyhrála, když ve finále děvčata porazila pár Horská, Pavlasová 6:1 a 6:3. Přejeme Adéle do dalších turnajů dobrou formu a pevné nervy.

FILIP DVOŘÁK
 

Dne 27. 2. 2016 byl na dvorcích TK Neride v Praze uskutečněn turnaj v babytenisu, kterého se zůčastnil hráč LTC F. Dvořák. Na turnaji bylo celkem 12 hráčů, kteří byli rozděleni do 3 skupin. F. Dvořák postoupil ze skupiny na druhém místě, kde podlehl pouze hráči Klepáč. Ve vyřazovací finální části mu ale porážku vrátil a obsadil tak celkově první místo.

Gratulujeme a přejeme další turnajové vítězství.

 

Tereza Jungwirthová vyhrála dorostenky v Praze

Ve dnech 27.-29.2.2016 se na dvorcích TJ Spoje Praha konal celostátní turnaj dorostu. Tereza byla na turnaji v konkurenci 16 děvčat pátá nasazená. Celkem bez větších obtíží se Tereza probojovala do semifinále, kde po setech 6:3,6:0 porazila domácí Šafářovou. Ve finále nastoupila Tereza proti 1.nasazené Vlčkové z domácího klubu. Po setech 6:4,1:6 a 10:5 v supertiebreaku se mohla radovat ze svého již druhého turnajového titulu mezi dorostenkami. Ve čtyřhře se společně s Vlčkovou probojovala děvčata až do finále, kde prohrála proti dvojčatům Zemanovým (Lob Sports Academy) ve dvou vyrovnaných setech. Přejeme Tereze mnoho dalších úspěchů.

Patrik Hovorka uspěl na turnajích starších žáků

Minulý víkend se konal celostátní turnaj starších žáků v Horních Měcholupech. Mezi 21 chlapci se Patrik, jako 1.nasazený hráč turnaje, probojoval celkem hladce po dvou vítězstvích až do semifinále. Následující den nastoupil proti pozdějšímu vítězi turnaje Adamovi Dudovi (1.ČLTK Praha) a musel se sklonit před jeho uměním a podlehl mu 2:6 a 5:7. Ve čtyřhře po boku Valouška (LTK Teplice) chlapci podlehly ve čtvrtfinále páru Duda, Bernas (Tempo Praha) až v supertiebreaku 5:10.

Ve dnech 27.-29.2.2016 se Patrik zúčastnil celostátního turnaje starších žáků v Řevnicích. Ve dvouhře Patrik podlehl hned v 1.kole, když po setech 7:6,4:6 musel zápas skrečovat kvůli žaludečním potížím. Chuť si spravil ve čtyřhře se spoluhráčem Sýkorou (Beroun), když celý turnaj vyhráli. Patrikovi přejeme ať mu forma a zdraví vydrží co nejdéle.

Adéla Branišová obsadila 3. Místo na turnaji „B“ mladších žákyň v Říčanech

Ve dnech 20.-23.února 2016 se konal turnaj mladších žákyň kategorie „B“ v Říčanech. V konkurenci 32 děvčat Adéla Branišová jako 6.nasazená prošla hladce až do čtvrtfinále, kde narazila na 3.nasazenou Ivanovou (TK Agrofert Prostějov) a poradila si s ní ve dvou setech 6:3,6:2 a postoupila mezi čtyři nejlepší. V semifinále Adéla nestačila na dvojku turnaje Mihokovou (1.ČLTK Praha) a prohrála ve dvou setech. Ve čtyřhře po boku Hranáčové (severočeská tenisová) měla děvčata smůlu, když již ve čtvrtfinále narazila na pozdější vítězky turnaje Jelínkovou s Dvořákovou (obě 1.ČLTK Praha) a podlehla 2:6 a 4:6. Ve dvouhře je to krásný výsledek a Adéle blahopřejeme.

Týden nato se Adéla zúčastnila turnaje starších žákyň v Chomutově. Ve dvouhře ztratila Adéla ve dvou zápasech pouze 2 hry a ve finále přehrála 1.nasazenou Abrahámovou (severočeská tenisová) jasně ve dvou setech 6:4 a 6:1. Ve čtyřhře s Abrahámovou nedala děvčata konkurenci vůbec žádnou šanci a celý turnaj vyhrála. Přejeme ať forma vydrží co nejdéle.

TURNAJ MLADŠÍHO ŽACTVA  (18.2.2016)
 
Dne 13.-14.2. byl na dvorcích LTC Panorama Teplice odehrán turnaj v kategorii mladšího žactva. Nejlepší výsledek z našich hráčů dosáhl D. Novák, který ve svém prvním turnaji v domácím prostředí, dosáhl na třetí místo ve dvouhře, kde podlehl pozdějšímu vítězi celého turnaje. Ve čtyřhře pak společně s L. Mandíkem (severočeksá tenisová o.s.ú obsadili místo druhé.
Gratulujeme a přejeme do nadcházející sezóny mnohu úspěchů. 

Patrik Hovorka uspěl v Duchcově (17.2.2016)

Ve dnech 13. a 14. února 2016 probíhal v Duchcově celostátní tenisový turnaj starších žáků. V konkurenci 19 chlapců si nejlépe vedl Patrik Hovorka z našeho klubu. V prvním a druhém kole se nejvýše nasazený Hovorka se soupeři na kurtu moc dlouho nezdržel. Nejdříve povolil Rudolfovi pouze 1 hru a ve druhém kole Nachtmanovi 3 hry. V semifinále zvítězil Patrik po velkém boji (7:5, 7:5) nad defenzivně laděným Bartesem (všichni Severočeská tenisová) a postoupil do finále turnaje. V něm se střetl se svým deblovým parťákem Matějem Křížkem (akademie Březno u Loun) a po výsledku 7:6 a 6:0 se radoval z turnajového vítězství. Ve čtyřhře Hovorka s Křížkem nedali soupeřům šanci, když postupně porazili Macháčka (Duchcov) s Nachtmanem, poté v semifinále Kopřivu (LTC Panorama Teplice) s Uhříkem (LTK Teplice) a roli favorita potvrdili i ve finále, v němž porazili Valouška (LTK Teplice) s Bartesem 6:2,6:3.
Patrikovi gratulujeme.

TURNAJE LEDEN 2016 (17.2.2016)

 

V měsíci lednu 2016 proběhly turnaje v baby tenisu, kterých se s úspěchem zůčastnili hráči LTC Panorama Teplice. Jmenovitě F. Dvořák, který v konkurenci ostatních 24 hráčů, obsadil na dvorcích SK Matchbal Č. Lípa 2. místo. Zároveň na dvorcích Ustí nad Labem proběhl Terasa Cup, kde E. Pricová v konkurenci dalších 18 hráčů, obsadila 3. místo.

Gratulujeme našim hráčům k medailovým umístěním a přejeme i v dalších turnajích skvělé výsledky a úspěšnou reprezentaci LTC Panorama Teplice.

Úspěch Adély Branišové na oblastních přeborech (31.1.2016)

Ve dnech 9. - 11. ledna 2016 na dvorcích v Děčíně hrály mladší žákyně o postup na halové mistrovství ČR v tenise. Na oblastních přeborech severočeského kraje se sešlo 31 mladších žákyň, které hrály o 3 postupová místa na MČR. Adéla Branišová z LTC Panorama Teplice jako 3. nasazená hráčka postupně prošla přes Neubauerovou (Litoměřice), Šestákovou, Škrlíkovou (obě Liberec) až do semifinále. S Hranáčovou (severočeská tenisová) v semifinále se na kurtu dlouho nezdržela a po setech 6:1, 6:0 slavila postup do finále. V závěrečném utkání o titul severočeské přebornice se Adéla musela sklonit před uměním Štruplové ze severočeské tenisové, které podlehla ve dvou setech a celkově obsadila 2. místo. Ve čtyřhře s partnerkou Zelenou (Litvínov) došla děvčata až do finále, kde prohrála ve dvou setech s párem Krejzová (Roudnice), Štruplová. Pro Adélu i pro klub je to výborný výsledek a blahopřejeme k postupu na halové mistrovství ČR a přejeme ať forma vydrží co nejdéle.

Vítězný double Patrika Hovorky (31.1.2016)

O uplynulém víkendu se na dvorcích DTJ Jinonice Praha uskutečnil turnaj starších žáků, na kterém Patrik Hovorka výborně reprezentoval klub LTC Panorama Teplice. V konkurenci 16 chlapců se jako druhý nasazený v prvním kole utkal s nebezpečným Bartesem (severočeská tenisová) a porazil ho až po boji 7:6 a 6:4. Ve druhém kole hladce ve dvou setech zdolal Dvorského (Žatec), v semifinále nedal šanci Šupkovi (Zbraslav) a ve finále porazil ve dvou setech svého deblového partnera Buška (TSM Vysočany) 6:3, 6:2 a slavil vítězství na celém turnaji. Ve čtyřhře s Buškem prošli celým turnajem bez většího zaváhání a ve finále přehráli druhý nasazený pár Hájek (Č.Lípa), Fiala (LTK Bílina) 6:3, 6:2 a mohli se radovat z vítězství. Přejeme Patrikovi ať mu forma vydrží co nejdéle.

Tereza Jungwirthová vyhrála turnaj dorostenek v Klatovech (31.1.2016)

Ve dnech 16. - 17. Ledna 2016 se v Klatovech uskutečnil tenisový turnaj dorostenek . Na turnaji startovala i Tereza Jungwirthová (LTC Panorama Teplice) a po vítězství nad domácí Drudíkovou ve dvou hladkých setech postoupila do semifinále. Zde se utkala s druhou nasazenou Hlaváčovou (TK Neridé) a po setech 6:3 a 6:4 slavila postup do finále, kde po boji zdolala Tereza hráčku z Klatov 2:1 na sety a po dvou hodinách se mohla radovat z celkového vítězství na turnaji. Ve čtyřhře se spoluhráčkou Hermanovou (TK Drnovice) prošla děvčata až do finále, kde ale podlehla páru Čiháková, Dubová (Plzeň) po dvou vyrovnaných setech 5:7 a 6:7. Tereze gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

VÍTĚZSTVÍ FILIPA DVOŘÁKA (6.1.2016)

Dne 5.12.2015 se na dvorcích Lokomotivy Praha konal turnaj v kategorii babytenis. Turnaje se zúčastnili dva naši nejlepší hráči v této věkové kategorii, Filip Dvořák a Jakub Čihák. Oba vyhráli svou skupinu a postoupili do závěrečných bojů, kde díky nepříznivému losu nastoupili (ve čtvrtfinále) proti sobě. Z panoramského duelu vyšel vítězně Filip Dvořák, který se postupně probojoval až do finále, kde po skvělém výkonu porazil Jana Šindlíka z TC ESO Praha a celý turnaj vyhrál.

Filipovi gratulujeme a přeje mu, samozřejmě i ostatním hráčům, další tak skvělé úspěchy.

LTC Panorama Teplice

Jak často navštěvujete stránky našeho klubu?

20161028_085213.jpg
20170331_174640.jpg
20210808_165455.jpg
podporil_UK_logo_svisle_ZELENE_CMYK.jpg
Výstřižek.PNG
Logo Skupiny ČEZ.png
head_logo_black-1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one