LOGO 2.jpg
LTC Panorama Teplice
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál
Úspěch Patrika Hovorky na domácí půdě (25.8.2017)

Ve dnech 19. - 21. 8. 2017 pořádal náš klub turnaj dorostenců, kterého se zúčastnilo 21 hráčů, včetně dvou našich hráčů Appela a Hovorky. Samuel Appel se v 1. kole utkal s Křížem z Duchcova a po třech hodinách zvítězil 7:6, 6:7 a 6:4. Ve druhém kole podlehl 2. nasazenému Koudelkovi ve dvou setech. O poznání lépe si vedl Patrik Hovorka. V předkole porazil hladce Hájka z Č. Lípy, v 1.kole již Patrik narazil na 3. nasazeného Ullrycha z Děčína, kterému nedal šanci a po setech 6:3 a 6:1 postoupil do čtvrtfinále. V něm se utkal se svým deblovým parťákem Bažantem z LTK Teplice a po setech 6:2 a 6:4 se mohl radovat z postupu do semifinále. O postup do finále se v neděli utkal s Kubešem z TKX Tennis Team Krupka. V prvním setu se hráči dostali až do tiebreaku, kde Patrik zachoval chladnější hlavu a urval ho pro sebe v poměru 7:5. Druhý set už byl jednoznačně v režii Patrika a po výsledku 7:6 a 6:1 postoupil do finále. Ve finále nastoupil Patrik proti 1. nasazenému Stolínovi z TK Louny a po dvou hladkých setech se musel spokojit s 2. místem. V deblu s Bažantem chlapci prohráli ve čtvrtfinále s pozdějšími finalisty 2x 2:6.                                                            
Patrikovi blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci na domácím turnaji a přejeme dobrou formu do posledních letních turnajů v sezóně 2017.
Úspěch Patrika Hovorky na oblastním přeboru st. žáků (7.6.2017)

Na dvorcích TK Ústí nad Labem se konal 3.-5.6.2017 oblastní přebor starších žáků severočeského kraje v tenise. Turnaje se zúčastnilo 33 hráčů. Patrik Hovorka z LTC Panorama Teplice byl v pavouku jako 3. nasazený a vedl si výborně. V 1. kole se na kurtu nezdržel moc dlouho, když ve dvou hladkých setech porazil Nachtmana ze severočeské tenisové o.s. Ve 2. kole nastoupil proti děčínskému Pajerovi a ani jemu nedal šanci a povolil mu pouze 2 hry. Druhý hrací den hrál Patrik ve čtvrtfinále proti Bartesovi (severočeská tenisová o.s.) a hodně se nadřel. Po setech 6:7, 7:6 a 6:0, když ve 3. setu rozhodly zkušenosti a lepší fyzická připravenost, se mohl   Patrik radovat  z vítězství a postupu do semifinále. V něm již na něj čekal kamarád a kolega z týmu Matěj Křížek. Po vyrovnaném průběhu nakonec Patrik v koncovkách obou setů zachoval chladnou hlavu a zvítězil po setech 6:4, 6:3. V pondělním finále Patrik změřil síly s 1. nasazeným Jakubem Novákem z Liberce. Po boji zvítězil Novák 3:6, 6:4 a 6:1. Po prvních dvou setech, kdy Patrik byl lepším hráčem, se ve 3. setu karta obrátila a útočně hrající Novák slavil úspěch a stal se oblastním přeborníkem severočeského kraje. Oba finalisté se probojovali na mistrovství ČR koncem července ve Frýdlantu nad Ostravicí. Patrikovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí na MČR i na dalších turnajích.
přebory.jpg
Úspěch Patrika Hovorky na oblastním přeboru st. žáků (1.2.2017)
 

Ve dnech 28. - 30. ledna 2017 se v Roudnici nad Labem konaly oblastní přebory starších žáků. Náš hráč Patrik Hovorka zde usiloval o postup na halové mistrovství ČR, které měl zaručené pouze vítěz turnaje.

Patrik si v 1. kole hladce poradil s domácím Švojgrem 6:2, 6:0. Ve druhém kole se v neděli utkal se Zapským ze Severočeské tenisové a po setech 6:0, 6:3 postoupil Patrik do semifinále, kde nastoupil proti Šlapákovi z Liberce a po výsledku 6:2,4:6 a 6:0 se mohl radovat ze zaslouženého postupu do finále. Ve finále proti 1. nasazenému Novákovi z Liberce nejprve Patrik tahal za kratší konec, když prohrával již 1:5 a musel odvracet jeden setbol, ale svojí bojovností dotáhl set až do tiebreaku. Po vyrovnané hře rozhodla vetší zkušenost Nováka, který set získal pro sebe, když v tiebreaku zvítězil 7:5. Ve druhém setu předváděli oba hráči výborný tenis, ale Patrika stála stíhací jízda z prvního setu hodně sil a nedokázal čelit tlaku protihráče a druhý set prohrál 3:6. Ve čtyřhře společně s Novákem potvrdili žebříčkové postavení a celý turnaj vyhráli a stali se oblastními přeborníky.

Patrikovi již potřetí za sebou těsně unikl titul oblastního přeborníka, když pokaždé byl ve finále a 3x odešel těsně poražen. Patrikovi gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů do dalších turnajů.
Patrik Hovorka.PNG
Tereza a Patrik výtečně v Jirkově (16.1.2017)

Ve dnech 7. - 9. 1. 2017 se v Jirkově konal celostátní turnaj dorostu kategorie „C“. Tereza Jungwirthová byla mezi 19 dorostenkami  jako 1. nasazená velkou favoritkou celého turnaje a tyto předpoklady potvrdila. V 1. kole smetla domácí Vyvážilovou ve dvou setech, ve čtvrtfinále se „trápila“ s Hranáčovou (severočeská tenisová), když  zvítězila 6:7, 6:1 a 10:4. V semifinále Tereza ve dvou setech porazila Abeldinovou ze Sokolova a ve finále nedala šanci  2. nasazené Seidlerové z TK Kaznějov a po dvousetové výhře slavila celkové prvenství. V deblu Tereza nestartovala.
V soutěži dorostenců se mezi 21 hráči ukázal ve skvělé formě Patrik Hovorka. Na svém prvním dorosteneckém turnaji Patrik nejprve v předkole porazil Dvořáka (TK Ústí n/L) hladce ve dvou setech. V 1. kole narazil na 4. nasazeného Hanzlíka z Klášterce n/Ohří a zvítězil 6:4 a 6:3. Ve čtvrtfinále se utkal se svým deblovým kolegou Štelzigem (Všebořice) a po dvou hladkých setech slavil postup do semifinále. Mezi nejlepšími čtyřmi hráči nastoupil Patrik proti 2. nasazenému Brettovi (TK Mimoň) a po setech 6:3, 3:6 a 10:7 se mohl radovat z vítězství a ze svého prvního finále mezi dorostenci. Ve finále již Patrik nestačil na 1. nasazeného Jindru z Kaznějova a po setech 6:7 a 4:6 odešel poražen. V deblu chlapci smolně prohráli v 1. kole s pozdějšími finalisty Jindrou a Hanzlíkem 7:5, 3:6 a 8:10.
Tereze a Patrikovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí, zdraví a tenisových úspěchů v roce 2017.

Jak často navštěvujete stránky našeho klubu?

20161028_085213.jpg
20170331_174640.jpg
20210808_165455.jpg
podporil_UK_logo_svisle_ZELENE_CMYK.jpg
Výstřižek.PNG
Logo Skupiny ČEZ.png
head_logo_black-1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one