Dotace a partneři klubu

Partneři pomáhají

Finanční podpora

Snahou výkonného výboru je zajistit dostatečný přísun peněz pro provoz a údržbu klubu, pro jeho rozvoj a pro finanční podporu dětí a mládeže. K tomuto cíly jsou využívány finanční prostředky z členských příspěvků, pronájmu dvorců a v neposlední řadě neinvestiční dotační tituly od státu, kraje, měst a obcí.
Mezi finančně majoritními poskytovateli neinvestičních dotací je NSA (Národní sportovní agentura) a město Teplice. Obecně administrativně náročné dotace a jejich následné nezbytné vyúčtování je nedílnou součástí celého procesu získání dotací.

Výkonný výbor by rád přilákal i sponzory, kteří by vylepšili hospodaření klubu a tím dali finanční základ pro postupnou opravu a modernizaci areálu.

Klub děkuje všem poskytovatelům dotací umožňující podporu a rozvoj dětí a mládeže, kterými jsou: město Teplice, NSA, Český tenisový svaz, Ústecký kraj, město Košťany, město Duchcov a obec Proboštov.

Podpora klubu

Staňte se partnerem našeho klubu

Klub z obdržených dotací hradí našim dětem po rozhodnutí výkonného výboru v plné či částečné výši po obdržení řádných účtenek následující:
1. povinné lékařské prohlídky – v plné výši
2. soustředění – v částečné výši (v závislosti na obdržené dotaci)
3. startovné na turnajích – v částečné či plné výši
4. obědy při domácích mistrovských utkáních, příměstských kempech a klubem organizovaným hromadným tréninku – v plné výši
5. poskytuje slevu 60/85 Kč/hod. na pronájem kurtu v hale
6. sportovní vybavení – ve výši dle rozhodnutí výkonného výboru (v závislosti na obdržené dotaci)

Týmová spolupráce 85%
Klubový duch 100%

Kurty a haly

Telefonická rezervace

Pro rezervaci kurtu nás kontaktujte na telefonním čísle správce areálu

+420 736 601 420